KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 15175228
nr 1517 5228
Rödkrita
Oidentifierad konstnär. Signerad, Morgontoilette, 29x16 cm, yttermått inklusive ram: 35x23 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:11:18
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr